Kontaktné informácie

+421 33 5592880, +421 917 474 205
+421 917 474 205

Sídlo hotela

LONDON Boutique hotel & Restaurant, Kapitulská 5, 917 01, Trnava
Slovenská republika

Hotel London

O nás


Čo Vám ponúka hotel London?

LONDON Boutique hotel & Restaurant sa nachádza v srdci historického centra mesta Trnava, na Kapitulskej ulici. Táto ulica je najstaršou ulicou prvého kráľovského mesta a lemovaná je starobylými hradbami. V blízkosti hotela nájdete všetky historické pamiatky ako aj najmodernejšie obchodné centrum s futbalovým štadiónom.

 

Konferenčná miestnosť

Konferenčná miestnosť má kapacitu 30 miest a poskytuje variabilitu spôsobov sedenia podľa požiadaviek klienta. Je plne vybavená technickým zariadením (dataprojektor, plátno, flipchart) a pripojením na wi-fi. Počas školenia vieme zabezpečiť studené aj teplné občerstvenie.

Aké izby ponúkame

Izba Standard

Izba Standard s novým moderným zariadením Vám zaručuje svojou veľkosťou útulnú atmosféru. K dispozícii je smart TV, chladnička, šatník, písací stôl a konferenčné stolíky. Súčasťou izby je kúpeľňa so sprchovým kútom alebo vaňou, sušičom vlasov a hygienickými potrebami. Izba je vybavená klimatizáciou a internetovým pripojením.


Zistiť dostupnosť

Izba Business

Izba Business Vám svojou rozlohou a novým moderným zariadením poskytuje komfort a pohodlie. K dispozícii je smart TV, chladnička, šatník, písací stôl a konferenčné stolíky. Súčasťou izby je kúpeľňa so sprchovým kútom alebo vaňou, sušičom vlasov a hygienickými potrebami. Izba je vybavená klimatizáciou a internetovým pripojením.


Zistiť dostupnosť

Apartmán

Apartmán patrí k najväčším izbám v našom hoteli. V jednom z našich apartmánov je aj menšia kuchynka. K dispozícii je smart TV, chladnička, šatník, písací stôl a konferenčné stolíky. Súčasťou izby je kúpeľňa so sprchovým kútom alebo vaňou, sušičom vlasov a hygienickými potrebami. Izba je vybavená klimatizáciou a internetovým pripojením.


Zistiť dostupnosť

Fotogaléria z nášho hotela

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním našich webových stránok vyjadrujete súhlas s ich používaním.